Hederstegn til advokat Jens-Ove Hagen
Advokat Jens-Ove Hagen mottok Politiets Fellesforbunds hederstegn for fremragende innsats under Politiets Fellesforbunds årsmøte forrige uke. Vi gratulerer!
Advokat Jens-Ove Hagen mottok Politiets Fellesforbunds hederstegn for fremragende innsats under Politiets Fellesforbunds årsmøte forrige uke. Vi gratulerer!
Vi ser frem til dager med gode samtaler, diskusjoner og økt kunnskap. Du treffer oss rundt i sentrum eller på arrangementene vi deltar på. Ta gjerne kontakt for en kaffe og en prat!
Marit Lund Stensvåg og Beatrice Ignacius blir partnere i Føyen med virkning fra 1. april 2026. Begge har lang erfaring innen sine fagområder, og har gjennom flere år vært sentrale bidragsytere i firmaet.
Legal500 har publisert sine 2026-rangeringer, og Føyen er rangert i seks fagområder. Rangeringene er basert på undersøkelser i markedet og tilbakemeldinger fra klienter. Vi er takknemlige for anerkjennelsen, og stolte over å være representert i flere kategorier – med sterke rangeringer for mange av våre advokater innen sine spesialfelt.